o mnie

„Yoga is not about touching your toes, it’s about what happens on the way down”

Po raz pierwszy z jogą zetknęłam się w roku 2004. Właściwie od razu stała się moją wielką pasją. Szybko zdecydowałam się na kurs nauczycielski i zaczęłam uczyć.
Dla mnie Joga jest budowaniem relacji z samym sobą, z innymi i ze światem. Pomaga w zrozumieniu swoich ograniczeń oraz reakcji. Jest twórcza, żywa i nieustannie ewoluuje po to, żebyśmy mogli harmonijnie się rozwijać i głęboko odczuwać siebie.
Praktyka daje mi wewnętrzną siłę, witalność i spokój. Otwiera na ludzi i świat, daje większe zrozumienie siebie i innych oraz ułatwia akceptację tego, co jest.
Na swoich zajęciach staram się uczyć uważności, rozumienia i słuchania swojego ciała oraz motywować do praktyki. Praca z ludźmi i sama joga daje mi wielką radość i tą radością chcę się dzielić. Mam wielkie szczęście do ludzi, dzięki Wam, prowadząc zajęcia, czuję się częścią ważnej społeczności. Dzięki Wam się rozwijam. Dziękuję!

 Mam wielkie szczęście do ludzi. Dzięki Wam, prowadząc zajęcia, czuję się częścią ważnej społeczności. Dzięki Wam się rozwijam. Dziękuję!